Příběh zemědělství – Praha

kurz Letní vaření bez lepku

Termín konání: 26. 6. 2021, 12:30–16:30

Letní vaření bez lepku

Letní kurz vaření s Radkou Vrzalovou bez lepku a mléka. Radka vás naučí domácí toustový chléb, který se hodí na sendviče nebo slanou granolu do salátu i polévky. Granola je skvělá i samotná jako svačina během prázdninového výletu. Připravíte si také bezlepkové plněné tortilly a třešničkou tohoto kurzu bude recept na zavařenou buchtu, kterou si můžete přibalit s sebou na dovolenou. 

Lektorka: Radka Vrzalová

Radka se už více než 13 let zabývá bezlepkovou a přidruženými dietami k onemocnění celiakií a alergiemi na lepek či pšenici. Jako technolog  a manažer kvality v potravinářské firmě rozumí i zákonům a vyhláškám, které se týkají alergenů v potravinách a jejich sledování v potravinářských provozech. Je autorkou tří kuchařek. Recepty a další užitečné informace najdete i na jejím webu bezlepkovamatka.cz.

Cena kurzu: 2500 Kč

Budeme připravovat:
  • toustový trvanlivý chléb tmavý a světlý bez lepku a mléka
  • zavařenou trvanlivou buchtu bez lepku a mléka
  • slanou granolu do salátů a polévek
  • plněnou tortillu
Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu.

Přihláška na kurz vaření

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Chcete-li kurz zaplatit dárkovým poukazem, uveďte prosím číslo poukazu:
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si kurz objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.