Příběh zemědělství – Praha

Máme otevřeno 2021

Termín konání: 20. 6. 2021, 9:00–17:00

Máme otevřeno 2021

Letošní jedenáctý ročník festivalu se uskuteční v termínu 18. – 20. června 2021. Jeho cílem je přiblížit bohaté kulturní dění (nejen) obyvatelům Prahy 7. Díky pestrému programu může veřejnost zažít a objevit pražský Art District 7.

Desítky kulturních a kreativních míst jako jsou galerie, divadla, ateliéry výtvarníků, umělecké dílny, design story, showroomy, komunitní centra, kreativní huby a spousta dalších kulturních organizací otevřou své dveře veřejnosti. Návštěvníci tak mají možnost zdarma navštívit výstavy, komentované prohlídky, hudební i divadelní představení nebo se prostě setkat s lidmi, kteří v Praze 7 působí a podílí se na kulturním rozvoji Sedmičky.

Národní zemědělské muzeum nabízí svým návštěvníkům v neděli 20. 6. v rámci festivalu po celý den vstup zdarma do všech expozic, výstavních sálů, ale i do expozice Živá zahrada výhledů na střešní terase.

Letos akci pořadatelsky zajištují The Chemistry Gallery a Centrum současného umění DOX, hlavním partnerem projektu nadále zůstává MČ Praha 7.