Příběh zemědělství – Praha

V muzeu jako doma – vaše muzeum online

V muzeu jako doma – vaše muzeum online

Už ani nevíte, kdy naposled jste byli v Národním zemědělském muzeu? Chybí vám vaše oblíbené expozice? Stýská se vám po podrobném výkladu našich průvodců? Zajímá vás, co nového se v muzeu událo a co pro vás muzeum chystá?

Když nemůžete do muzea vy, pusťte si muzeum do svých domovů. Buďte s námi V MUZEU JAKO DOMA.

Projděte si s námi výstavy online, užijte si videoprocházky, zalistujte se do nových publikací nebo se nechte inspirovat recepty z našich kurzů vaření. Určitě nevynechejte ani zajímavé články na aktuální témata. Své vědomosti si můžete procvičit v kvízech a hrách. To vše V MUZEU JAKO DOMA.

 

                 Traktory? Traktory! Vyzkoušejte kvízJindřich Štreit, fotografická výstava onlineOnline výstava Národní hřebčín Kladruby nad LabemGenetické zdroje: Klíč k zemědělské rozmanitosti - výstava onlineJaro na farmě objektivem Karla CudlínaNeznámý osud Šrobárovy sbírkyZ muzejního fotoarchivu Kulinární dědictví - národní sbírka receptůUvařte si doma - recepty z našich kurzůVideoprohlídka muzea zemědělské techniky s kurátorem Videoprohlídka expozice Zemědělství s kurátorkouVědomostní kvízyPro rodiče a pedagogyPublikace zdarma ke staženíCenné svazky chotkovské knihovny onlineVýročí v roce 2020Poslechněte si koně pod kapotouBylinkový týdenDěti malují muzeum