Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Audience na zámku

Termín konání: 25.7.2018, 19:00

Audience na zámku

Kateřina Daczická a Jana Veberová uvádějí  Audienci na zámku Kačina. Talk show se zajímavými hosty v prostorách zámku Kačina slibují krásný kulturní zážitek. 

AUDIENCE  na Kačině,  tentokrát se Soudním lékařem a znalcem Prim. MUDr. Jiřím Hladíkem a kytaristou Stanislavem Barkou, který v rámci rozhovoru i zahraje.

Ve středu 25.7.2018 budete moci opět navštívit pořad AUDIENCE na státním zámku Kačina, kde paní Kateřina Daczická a Jana Veberová zvou zajímavé osobnosti a vedou s nimi zajímavé rozhovory formou otázek. Na závěr mají diváci možnost hostům klást své otázky, které si mohou během Talk show připravit. Pro středu 25.7.2018 přijal pozvání:

Soudní lékař a znalec Prim. MUDr. Jiří Hladík , který je velice známý mezi kriminalisty. Jeho případy se promítly také  do seriálu České Televize - Případy 1. oddělení. 

MUDr.  Jiří Hladík se podílel na objasnění orlických vražd, smrti Václava Kočky, zkoumal oběti Ivana Roubala či manželů Stodolových. Působí jako Primář v Ústavu soudní lékařství ve Vinohradské nemocnici v Praze a zároveň působí jako soudní znalec v oboru zdravotnictví. Je zván kriminalisty z celé České republiky ke zločinům, které končí násilnou smrtí.

Dalším zajímavým hostem je kytarista Stanislav Barek, který působí nejen v České Republice, ale koncertuje i v zahraničí a spolupracuje se světovými muzikanty. Je zakladatelem a dramaturgem Festivalu Kytara napříč žánry, který vznikl již v roce 1998. Jeho živá vystoupení odvysílali různé televize a rádia nejen v ČR. Publikoval knihy jako např. Kytara - škola hry na kytaru, Cesty české kytary - rozhovory s prof. Jiřím Jirmalem, Kytara pro samouky atd.

Těšíme se na Vás ve středu 25.7.2018 v 19 hodin! Opět při sklence vína zdarma!

Vstupenky je možné získat na www.kutnohorskeleto.cz, v pokladně zámku, v IC Kutná Hora (Palackého náměstí 377) nebo objednat na daczicka@seznam.cz.

Kačina - Audience