Příběh zemědělství – Praha

Bylinkový workshop

Termín konání: 27. 4. 2019, 11:00–15:00

Bylinkový workshop

Cena workshopu: 450 Kč (v ceně workshopu je vstupné na akci Bylinkový den)

Předpokládaná délka: 90 minut

Začátky workshopů: 11:00 a 13:00

Lektorky: Liliana a Šárka ze Šťastné kozy

Liliana – kuchařka, která díky svému citu, nadání a píli vaří jídla na profesionální úrovni; srdcař, který každému jídlu dodává mimo poctivosti, plné chuti a bohatosti i kus svého srdce a energii, v každém soustu je cítit její láska a nadšení, s kterým jídlo připravovala
Šárka – milovnice pestré rostlinné kuchyně – veganka, kreativec a velký nadšenec nebojící se experimentovat  s exotickou kuchyní

ŠŤASTNÁ KOZA – bioobchod, kavárna, vegetariánské bistro, malá rodinná pekárna 
Jsme malá rodinná firma, která se zaměřuje na zdravou výživu. Naše portfolio zahrnuje celozrnné produkty, výrobky z alternativních obilovin, veganské, bezlepkové, raw. Používáme třtinový nerafinovaný cukr a další alternativní sladidla s nižším glykemickým indexem, zařazujeme do výroby lokální produkty, jako je zelenina od farmářů, český bio tvaroh, česká "šťastná" vajíčka, ... Chceme našim zákazníkům dodat nejen plný žaludek, ale k tomu minimum chemie, zdravou potravinu, výživovou hodnotu a energii do života. 

Budeme vařit:
  • Zelený boršč se ztraceným bio vejcem (šťovík, medvědí česnek, baby špenát, petrželka, kopřiva, kopr, jarní cibulka)  /bezlepkové, bez vajíčka je polévka vaganská/
  • Rukolové pesto s tymiánem /bezlepkové, veganské/
  • Jarní tortilla (zakysaná smetana s koprem a medvědím česnekem, bio vejce, čerstvá okurka, jasmínová rýže, petrželka, listový salát mix)
Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu

Přihláška na workshop

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si workshop objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.