Příběh zemědělství – Praha

kurz pečení Perníková chaloupka

Termín konání: 8. 12. 2018, 11:00–15:00

Perníková chaloupka

Jak to, že tam nemusí ta paní dávat špejle? Proč jí ta poleva neteče? Jak to, že má ty perníčky tak lesklé? To a mnohem víc si řekneme na tomto kurzu provoněném námi namíchaným a v hmoždíři utlučeným perníkovým kořením. Ukážu vám, že ke krásné chaloupce nejsou potřeba nějaké speciální pomůcky, jen sváteční nálada a trošku trpělivosti. Věrka Hladká 

 

 

Lektorka: Věra Hladká

Cena: 1890 Kč

"Být cukrářkou byl vždy můj sen. Po vystudování střední odborné školy jsem začala pracovat v menší cukrárně za Prahou. Nadále jsem se chtěla zlepšovat a pracovala jsem v podnicích jako restaurace Sasazu či hotel Four Season. I když vietnamská či francouzská cukrařina je velmi krásná, moje srdce patří té české. Myslím, že naše typické dezerty, dorty a buchty v sobě skrývají víc, než si lidé myslí a budu velmi ráda, když toto kouzlo objevíme společně na mých kurzech." (Věra Hladká)

Budeme připravovat:
  • Perníkové těsto, polevu, perníkové koření 
  • Perníkovou chaloupku se zasněženou zahrádkou a stromky
Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu

Přihláška na kurz vaření

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Chcete-li kurz zaplatit dárkovým poukazem, uveďte prosím číslo poukazu:
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si kurz objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.