Příběh zemědělství – Praha

Kurz Staročeské pečení

Termín konání: 5. 9. 2018, 17:00–21:00

Buchty od Věrky

Stejně jako naše republika slaví i Národní zemědělské muzeum tento rok sto let od svého založení. Na oslavu jsme si pro vás připravili několik tematických kurzů. S odbornicí na českou cukrařinu Věrou Hladkou si během kurzu upečete buchty, koláče nebo koblížky. Věra vás samozřejmě zasvětí i do tajů výroby tradičních náplní. 

 

 

Lektorka: Věra Hladká

Cena: 1890 Kč

"Být cukrářkou byl vždy můj sen. Po vystudování střední odborné školy jsem začala pracovat v menší cukrárně za Prahou. Nadále jsem se chtěla zlepšovat a pracovala jsem v podnicích jako restaurace Sasazu či hotel Four Season. I když vietnamská či francouzská cukrařina je velmi krásná, moje srdce patří té české. Myslím, že naše typické dezerty, dorty a buchty v sobě skrývají víc, než si lidé myslí a budu velmi ráda, když toto kouzlo objevíme společně na mých kurzech." (Věra Hladká)

Staročeské pečení, kurz v Národním zemědělském muzeu Praha

Budeme péct:
  • České buchty
  • Kynuté koláče 
  • Koblížky
  • Skořicové pletence
  • Náplně podle receptů našich babiček                     
Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit a odeslat online přihlášku a zaplatit fakturu, kterou Vám poté zašleme na e-mail uvedený v přihlášce. Po připsání částky na náš účet Vám pošleme e-mailem voucher, kterým se prokážete před začátkem kurzu v Národním zemědělském muzeu. 

Platbu po jejím uhrazení není možné stornovat. Národní zemědělské muzeum si vyhrazuje právo kurz zrušit, v takovém případě budou všichni přihlášení účastníci informováni a všechny uhrazené platby budou zájemcům vráceny zpět na účet.

Potřebujete další informace?

Napište nám na kurzyvareni@nzm.cz.

 

Více o kurzech vaření v Národním zemědělském muzeu

 

Přihláška na kurz vaření

Jméno účastníka
Příjmení účastníka
Fakturační údaje / jméno a příjmení
Fakturační údaje / ulice, číslo popisné
Fakturační údaje / obec
Fakturační údaje / PSČ
Telefon
E-mail
Chcete-li kurz zaplatit dárkovým poukazem, uveďte prosím číslo poukazu:
Poznámka (pokud hlásíte více účastníků, přejete si kurz objednat jako dárek apod.)

Kliknutím na ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi o zpracování osobních údajů. Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů můžete kdykoli zrušit.