Příběh zemědělství – Praha

Po dvou letech se do muzea vrací rodinný Festival ABC

Po dvou letech se do muzea vrací rodinný Festival ABC

O víkendu 28. a 29. května přivítá Národní zemědělské muzeum v Praze rodinný Festival ABC. Těšte se na dvoudenní zábavu pro celou rodinu!

Vstupenky koupíte na www.festivalabc.cz nebo na místě. Tento víkend se tedy do našeho muzea na Letné dostanete jen s festivalovou vstupenkou. A čekejte spoustu zábavy!

Ábíčko je časopis pro zvídavé děti, které se nebojí žádného dobrodružství. A přesně takový je i Festival ABC! Pro všechny hravé děti i dospělé jsme připravili spoustu hraní ve vnitřních i venkovních prostorách muzea. Vyzkoušíte si RC hračky, virtuální realitu i vědecké experimenty, naučíte se tisknout na 3D tiskárně, kreslit komiksy nebo si zkusíte, jak přežít v divoké přírodě. Stanete se archeologem, herním vývojářem, kouzelníkem, naučíte se střílet z luku nebo procestujete svět. Čekají na vás i sportovní disciplíny a vědomostní úkoly, díky kterým poznáte každý kout muzea.

Pro všechny děti je připravena soutěžní trasa a 3x denně tombola o spousty zajímavých cen. Na pódiu časopisu ABC bude během celého festivalu probíhat pásmo zajímavých přednášek. Nezapomínáme ani na nejmenší, pro které máme připravený speciální koutek se Sluníčkem a Mateřídouškou.

Přijďte za námi na Letnou, nebudete litovat!Festival ABC