Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Podzim plný adrenalinu a zážitků v NZM Čáslav

Podzim plný adrenalinu a zážitků v NZM Čáslav

Letošní podzim čekejte v našem muzeu řadu zážitků vonících benzínem. Hned v sobotu 10. září se můžete těšit na dávku plnou adrenalinu. Chystáme totiž první driftovací závod na Čáslavsku! K vidění bude až 40 závodních speciálů, Stunt show, možnost nechat se svézt na horké sedačce spolujezdce a spousty dalšího! Začínáme už v 8 hodin a vstupné je 200 Kč.

Poslední zářijová sobota bude patřit akci Muzejní noc – noční jízda II.  24. září na vás  budou čekat nasvícené depozitáře, osvětlené vozy, vydlabané dýně i motokáry. Ale to zdaleka není vše. Připraven bude také barový koutek od Klubu Gumárna, kde se bude podávat nejen něco dobrého do žaludku, ale i světelné alko a nealko drinky. Akci hudebně doprovodí Tomáš Polman a závěr dne bude patřit fireshow. Pro odvážlivce pak bude připravena Noční bojovka plná hororových postav, jako jsou třeba Annabelle nebo Samara Morgan. Noční jízdu odstartujeme v 18 hodin. 

Říjen bude tradičně patřit kaskadérům z Flott Cascaders team. Hladinu adrenalinu si zvednete o víkendu 8. a 9. října. Těšit se můžete nejen na klasické autorodeo se vším, co k němu patří, ale také na pyrotechnické efekty, silnou muziku, precizní jízdy po dvou kolech, synchronizované rychlé jízdy, drift i akrobacii na autech a mnoho dalšího.

Novinkou podzimu je akce Domádo – spanilá jízda, která se bude konat 15. října a bude tak vyvrcholením výstavy s názvem Traktory domácí výroby, která probíhala po celou sezónu. Ještě stále se můžete účastnit i vy! Vlastníte-li traktor domácí výroby, přijeďte si k nám do muzea zemědělské techniky v Čáslavi zasoutěžit, předveďte svůj stroj a vyhrajte zajímavé ceny.

A nesmíme zapomenout ani poslední seniorskou středu tohoto roku. Už 7. září zveme všechny seniory na komentovanou prohlídku, která začne v 10 hodin. Cena vstupného je 50 Kč, předchozí rezervace není nutná.

Fotoalbum