Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Přehled akcí na Kačině 2019

Přehled akcí na Kačině 2019

I pro tuhle sezonu jsme pro vás na Kačině připravili řadu zajímavých akcí. Těšit se můžete na divadelní představení nebo koncerty v jedinečném zámeckém divadle, komentované prohlídky parku i skleníku či již tradiční Zámecké jezdecké slavnosti, festival Kefír nebo Vinobraní a dožínky na Kačině.

Otevření zámku, jaro

Nemůžete se dočkat zahájení letošní sezony? Zatímco zámecký park, na jaře obzvláště působivý, je přístupný celoročně, interiéry našeho empírového zámku vám otevřeme v sobotu 30. března.

Už 13. dubna se můžete těšit na Kačinu dokořán. Letos vám chceme představit zejména unikátní chotkovské zámecké divadlo.

Zámecká pouť Rudolfa Chotka, Národní zemědělské muzeum Kačina

Zámecká pouť Rudolfa Chotka v neděli 28. dubna pobaví celou rodinu, týž den můžete na Kačině zhlédnout i výstavu orchidejí. 

O měsíc později vystřídají orchideje psi. V sobotu 25. května proběhne na Kačině Výstava loveckých psů a Výstava psů Saluki klubu.

Červen nabídne v sobotu 8. 6. program v rámci Víkendu otevřených zahrad, na který naváže Muzejní noc.

Od 14. do 16. června na Kačině servírujeme náš malý divadelní festival MAKAČÍNO.

Léto na Kačině

V letních měsících proběhnou příměstské tábory, celé léto bude ve znamení zábavy pro děti i dospělé. Opět nebudou chybět divadelní a hudební představení.

Na konci srpna se můžete těšit na Hradozámeckou noc a rodinný festival Kefír.

Podzim na zámku

Závěr prvního týdne školního roku si mohou nejen rodiče dětí školou povinných zpestřit v sobotu 7. 9. návštěvou Vinobraní a dožínek na Kačině. Zámecké jezdecké slavnosti a Hubertova jízda se letos konají 5. října.

Závěr sezony

Rok 2019 na Kačině ukončí dvě akce, které už mimo sezonu nabízejí výjimečnou příležitost zámek navštívit. Jsou jimi Zámecké čajování a 1. prosince Advent na zámku.

 

> kalendář akcí na Kačině

Fotoalbum