Muzeum českého venkova – zámek Kačina

SOUTĚŽ: Zaostřete na Kačinu a vyhrajte víkend na zámku!

SOUTĚŽ: Zaostřete na Kačinu a vyhrajte víkend na zámku!

Národní zemědělské muzeum Kačina vyhlašuje 1. ročník fotografické soutěže Zaostřeno na Kačinu. Soutěž bude probíhat od 1. 6. do 31. 10. 2019. Je otevřena všem zájemcům – profesionálům i amatérům.

Své fotky můžete posílat do tří kategorií:

1. Zámek v proměnách roku

2. Interiéry zámku Kačina

3. Zámecký areál v nových pohledech

Vyhlášení vítězů a předání cen proběhne na akci Advent na zámku, která se koná 1. 12. 2019. Vítězné fotografie ze všech kategorií budou vytištěny, zarámovány a prezentovány v prostorech zámku. Budou také prezentovány na webových stránkách Národního zemědělského muzea a na profilech sociálních sítí spravovaných Národním zemědělským muzeem Kačina.

Ceny

Vítězové v každé kategorii:

  • rodinná vstupenka platná ve všech pobočkách Národního zemědělského muzea + upomínkový předmět s tematikou Národního zemědělského muzea.

Hlavní cena (za nejzdařilejší fotografii celé soutěže ze všech kategorií):

  • víkendový pobyt (so–ne) v apartmánu nacházejícím se v areálu zámku pro 2 osoby.

 

Soutěžní podmínky a vyhodnocení výsledků

Do celé soutěže budou od každého autora přijaty maximálně 3 fotografie. Do kategorií je lze rozložit libovolně. Do soutěže budou přijaty pouze fotografie, které mají vazbu na zámek Kačina, park a bezprostřední okolí. Soutěžící vždy vyplní přihlášku do fotosoutěže, jejímž podpisem bude brát na vědomí pravidla této fotosoutěže. Bez vyplněné přihlášky nelze fotografie do soutěže přijmout. Případné věcné výhry nezasíláme. Ceny budou předány při slavnostním vyhlášení vítězů nebo budou k vyzvednutí na zámku Kačina po předchozí domluvě na čísle 602 187 700, přičemž výherci budou o svém umístění informováni na jimi uvedenou e-mailovou adresu. V případě, že bude výherce mladší 18 let, přebírá ceny jeho zákonný zástupce. Výherci nemohou požadovat finanční plnění za ceny získané v soutěži.

Hodnocení

Fotografie budou hodnoceny zaměstnanci zámku Kačina a oslovenými profesionálními fotografy.

Proti rozhodnutí hodnotící komise se nelze odvolat.

Formát předkládaných fotografií a jejich zasílání

Vyhrazujeme si právo přijímat digitální fotografie pouze ve formátu jpg.

Fotografie v náhledové kvalitě v max. velikosti 1 MB (na každou fotku) zasílejte na adresu fotosoutez.kacina@nzm.cz, a to v termínu 1. 6. – 31. 10. 2019.

Účast v soutěži je podmíněna zasláním vyplněné přihlášky.

Zpracování osobních údajů

Přihlášením se do Soutěže dle pravidel vyjadřuje soutěžící svůj souhlas se zpracováním a evidencí osobních údajů pořadatelem, dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) a Nařízení (EU) č. 2016/679 – Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „GDPR“).