Muzeum potravin a zemědělských strojů – Ostrava

Zveme vás na festival Meat Design

Zveme vás na festival Meat Design

Meat Design Ostrava je festival plný inspirace, nápadů, užitého umění, architektury a zejména autorské tvorby produktového a interiérového designu. Připravujeme pro vás 8. ročník v plném rozsahu, jak jste na něj byli zvyklí před rokem 2020.

Meat Design Ostrava se uskuteční v pátek 24. a v sobotu 25. listopadu 2023 v areálu Dolních Vítkovic a jedno z míst, kde se festival koná, je i naše Národní zemědělské muzeum. Srdečně vás zveme!

Co je Meat Design?

Je to event našlapaný příležitostmi! Propojujeme mladé autory a designéry s výrobci a značkami. Děláme prodejní přehlídku originální autorské tvorby umělců a designérů z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.
Pořádáme projekce filmových dokumentů o designu a architektuře. Jsme místem, kde se konají přednášky, praktické semináře a společenské eventy.

Jaký bude Meat Design 2023?

Letošním tématem je Umírněnost. Po posledních třech letech výjimečných a obtížných situací chceme klást důraz na to, co je opravdu důležité. Umírněnost znamená návrat k podstatě věcí, k nalezení rovnováhy a vyváženosti ve světě kolem nás. Na letošním ročníku Meat design Ostrava se chceme zaměřit na design jako prostředek, který nám pomáhá objevovat hloubku a přináší nám nový pohled na život. Toto téma se bude prolínat doprovodným programem a je i inspirací pro vás napříč expozicemi a celým programem.

Vstupenky

  • Vstupné v předprodeji: 200 Kč
  • Vstupné na místě: 250 Kč
  • Student: 150 Kč
  • Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Vstupenky můžete koupit na odkaze: https://meatdesign.cz/vstupenky/.