Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Zveme vás na již 7. ročník akce Den bezpečnosti – v úterý 18. dubna

Zveme vás na již 7. ročník akce Den bezpečnosti – v úterý 18. dubna

Již 7. ročník akce Den bezpečnosti se bude letos konat dne 18. 4. 2023 od 7 do 12 hodin v areálu muzea zemědělské techniky v Čáslavi. Zvány jsou děti z mateřských škol, žáci škol základních, ale i rodiče s dětmi. Děti se budou moci seznámit s činností jednotlivých složek Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby a dalších organizací.

Můžete se těšit na akční ukázky práce jednotlivých složek IZS na hlavní ploše v areálu muzea. Na dalších stanovištích budou probíhat ukázky činností dalších partnerů a budete si moci prohlédnout přistavenou techniku. V rámci akce budou zpřístupněny vybrané haly Národního zemědělského muzea.

Vstup volný.
 Kontaktní osoba: Renata Petrová, renata.petrova@nzm.cz, +420 771 126 853

Akce se koná za finanční podpory města Čáslav.

Partnery akce jsou:

město Čáslav; Policie ČR; BESIP; Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje – Územní odbor Kutná hora; Zdravotnická záchranná služba; Městská policie Čáslav; REVOLUTION TRAIN; Oblastní spolek Českého červeného kříže Kutná Hora; aplikace Záchranka ve spolupráci s Nadačním fondem Kryštůfek; Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace; AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.; dopravní značení Asig s.r.o – Čáslav.

Den bezpečnosti se bude letos konat dne 18.4.2023 od 7 do 12 hodin

Den bezpečnosti, 18. 4. 2023