Muzeum českého venkova – zámek Kačina

7 pádů Honzy Dědka

Termín konání: 9. 7. 2023

7 pádů Honzy Dědka

Takshow 7 pádů Honzy Dědka opět na Kačině. Populární televizní talkshow 7 pádů Honzy Dědka se v červnu opět vydá na zámecká a hradní nádvoří.

Návštěvníci (Vý)Letních 7 pádů Honzy Dědka, které se znovu odehrají v podmanivých kulisách zámeckých a hradních nádvoří a parků, se mohou těšit na 100 minut nepřerušené zábavy ve společnosti hvězdných hostů a samozřejmě také moderátora, který dokáže navodit bezprostřední a zároveň příjemně uvolněnou atmosféru.


Ostatně i díky tomu se pořad Honzy Dědka stal oblíbencem televizního i živého publika a stálicí ve vysílání televize Prima. „Obě uplynulá letní turné, během kterých se na nás přišlo podívat na patnáct tisíc diváků, předčila veškerá má očekávání. Nejen díky hostům, ale i fantastickému publiku jsem si to moc užil a už se těším, až na letní scény vyrazíme znovu,“ říká moderátor.


V nadcházejícím létě navštíví 7 pádů zámky Hluboká, Slatiňany, Krásný Dvůr, Milotice, Kravaře, Moravská Třebová, Třeboň, Kačina, Nebílovy, Duchcov a Sychrov. Dále Hrad Špilberk a Hospitál Kuks.


Vstupenky

K dostání na www.ticketstream.cz za 590 Kč

Hosté Martin Dejdar, Václav Vydra a Jaromír Nosek.

Info pro návštěvníky:

  • Vstup do areálu: 18:00 hod.
  • Zakoupením vstupenky uděluje návštěvník představení výslovný souhlas s pořizováním a užitím fotografií a videozáznamů pořízených v průběhu pořadu.
  • Představení se koná pod širým nebem a za každého počasí.
  • Návštěvník má nárok na vrácení vstupného, pokud z důvodu nepříznivého počasí nebude možné odehrát více než polovinu představení (tzn. 50 minut a více).