Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Den bezpečnosti

Termín konání: 21. 4. 2022

Den bezpečnosti, Národní zemědělské muzeum Čáslav

Zveme děti z mateřských škol a žáky škol základních na Den bezpečnosti, který se uskuteční ve čtvrtek 21. dubna od 9 do 13 hodin v areálu muzea zemědělské techniky v Čáslavi. Děti se budou moci seznámit s činností jednotlivých složek Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby a dalších organizací.

Těšte se na akční ukázky práce jednotlivých složek IZS na hlavní ploše v areálu muzea. Na dalších stanovištích uvidíte simulátor převrácení vozidla, ukázky činností dalších partnerů, prohlédnout si budete moci přistavenou techniku. V rámci akce budou zpřístupněny vybrané haly Národního zemědělského muzea.

Akce se koná za finanční podpory města Čáslav.

Partnery akce jsou: město Čáslav, Policie ČR, BESIP, Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje – Územní odbor Kutná Hora, Zdravotnická záchranná služba, Městská policie Čáslav, Oblastní spolek Českého červeného kříže Kutná Hora, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace, AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., dopravní značení Asig s.r.o – Čáslav.

Den bezpečnosti v NZM Čáslav, 21. 4. 2022