Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Divadelní představení KYTICE

Termín konání: 11. 7. 2020

Divadelní představení KYTICE

Nestihli jste divadelní představení Kytice? Nebo Vás okouzlilo natolik, že ho musíte znovu vidět? Máte jedinečnou příležitost toto netradiční představení znovu zhlédnout 11. 7. 2020 od 17:00 a 19:30 hod. Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl znovu uvádí nestárnoucí klasiku.

 
INFORMACE K ZÍTŘEJŠÍMU PŘEDSTAVENÍ KYTICE
Vážení přátelé a příznivci spolku, zítřejší představení KYTICE se uskuteční v obou plánovaných časech od 17:00 a od 19:30 hod.
S ohledem na současná bezpečnostní opatření byla naplněna možná kapacita obou představení. Vstupenky tedy již není možné pořídit a prodej nebude možný ani na místě.
Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a diváky žádáme, aby brali ohled na vydaná opatření - tzn. vstup do sálu divadla bude možný pouze se zakrytými ústy a nosem.
Věříme, že i tak si všichni odnesete jedinečný divadelní zážitek.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou.
Vaši ochotníci

 

Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí na Kačině nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla. Třináct pohnutých osudů, třináct příběhů plných lásky i zrady, síly a utrpení, viny a zaslouženého trestu. Představení je unikátní zpracováním všech balad sbírky Kytice.

Hrají: Eva Bicanová, Petra Klailová, Denisa Šebestová, Marcela Jiroušková, Petra Wagenknechtová, Radka Karešová, Eliška Beránková, Aneta Wagenknechtová, Martin Betuštiak, Ota Fiala, Robert Štekr

Hudba: Renata Špačková (zpěv, kytara, flétna) a Richenza – Petr Wagenknecht (zpěv, kytara), Martin Buňka (violoncello), Milan Douša (housle)

Představení proběhne v sobotu 11. července 2020.
Začátek představení v 17:00 a 19:30, doba trvání cca 1,5 hodiny.

Vstupné: jednotné vstupné 150,- Kč
Rezervace a předprodej vstupenek na www.kutnohorskeleto.cz a e-mail MuzeumB@seznam.cz nebo na tel. 602 100 950.

Národní zemědělské muzeum Kačina, divadelní představení Kytice