Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Muzejní noc – noční jízda

Termín konání: 25. 9. 2021, 18:00–23:00

Muzejní noc – noční jízda

Mimořádný zážitek a podívanou slibuje Muzejní noc 25. září, kdy budete moci zažít noční jízdu na osvětleném voze v areálu Národního zemědělského muzea v Čáslavi. Ve večerních hodinách budou zpřístupněny také nasvícené expozice. Pro děti bude připravena dráha s kárami a vše bude doplněno o celovečerní promítání.

Připraveny budou nasvícené expozice, které odhalí své zajímavosti v čase, kdy jsou brány muzea běžně uzamčeny. Nebudou chybět vyhlídkové jízdy na osvětlených vozech, tažených nablýskanými traktorky, které už se nemohou dočkat, až opět vyjedou z našich depozitářů. Pro děti budou připraveny šlapací káry a radost jim určitě udělá i malování na obličej barvami, které ve tmě září. Atmosféru muzejní noci doplní výstava vydlabaných dýní, se kterými nám pomohou děti z mateřských a základních škol. Celý večer bude doplněn o celovečerní promítání.

A překvapení večera? Ve 20:30 se nenechte ujít ... OHNIVOU MOTOJÍZDU Mirka Sporťáka Freye. 

Inspiraci budou moci načerpat i příznivci podzimních dekorací a k ochutnání budou vše možné i nemožné dýňové dobroty. Pozvání na muzejní noc totiž přijaly dámy z „Maluji duši“, které nám areál krásně vyzdobí a provoní dýňovým minifestivalem.

Fotoalbum