Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Pohádkový zámek Kačina – O Pejskovi a kočičce

Termín konání: 30. 7. 2020

Pohádkový zámek Kačina – O Pejskovi a kočičce

Divadelní pohádku si užijí hlavně děti předškolního a mladšího školního věku.

Příběhy pejska a kočičky

Známé příběhy o pečení dortu, mytí podlahy, žížale, kterou se nedají zašít kalhoty, a panence, co tence plakala, mistrně zdramatizované Jiřím Žákem a provázené veselými písničkami na slova autora baví malé i velké diváky.
Podle předlohy Josefa Čapka napsal Jiří Žák, autory hudby jsou Jiří Mates a Richard Mlynář, výtvarné zpracování Dana Zimová.

Účinkují Kamila Kauerová (divadlo AHA v Praze) nebo Monika Timková (princezna z vánoční pohádky Princezna a písař, v nedávné době hrála hlavní ženskou roli ve filmu Jiřího Stracha Santiniho jazyk, účinkovala v seriálech Vyprávěj a Ordinace),Tereza Slánská, Lucie Lichnerová a Kamil Koula.

Představení probíhají ve čtvrtek 23. července a 30. července 2020

Začátek představení v 11:00 hodin, doba trvání cca 1 hodina

Vstupné: základní – 150 Kč; snížené (děti od 6 let, studenti, senioři) – 100 Kč; děti do 6 let – 50 Kč; rodinné vstupné (2 dospělí + 2–3 děti do 15 let) – 350 Kč

Rezervace nejsou možné. Vstupenky lze zakoupit v informačních centrech a on-line na www.kutnohorskeleto.cz. Před představením lze zakoupit vstupenky v zámecké pokladně pouze zbývající do celkové kapacity 90 osob.

Produkce: Divadýlko KK

Kontakt: tel.: 602 187 700, 327 571 170; e-mail: nzm.kacina@nzm.cz

Maximální kapacita: 90 osob