Muzeum českého venkova – zámek Kačina

Koncert Michala Hrůzy

Termín konání: 17. 6. 2022

Přijďte na koncert Michala Hrůzy

Zažijte mimořádně intenzivní hudební zážitek! Přijďte na koncert Michala Hrůzy. V nádherném prostředí zámku Kačina zažijete netradiční večer plný krásné hudby. Jedinečné spojení orchestru s nádherným hlasem Michala Hrůzy je zárukou velkolepého zážitku.

V pátek 17. 06. 2022 od 20:00 hodin.

 
Před koncertem můžete navštívit zámecké interiéry prodlužujeme pro Vás otevírací dobu. Poslední prohlídka odchází v 18 hodin. Zámek se zavírá v 19 hodin. 

Turné Symphonica je velmi specifickým a exkluzivním projektem nejen díky prostorům, ve kterých se bude odehrávat, ale také spojením výtečných hudebních těles. S Bon Art Pops Orchestra (BAPO) Michal Hrůza spolupracoval už v roce 2017 při koncertu v Rudolfinu (je zaznamenán na albu Michal Hrůza v Rudolfinu). BAPO tvoří zkušené hudebnice, které na špičkové úrovni interpretují skladby nejrůznějších žánrů a stylů od klasické přes muzikálovou až po populární hudbu. Kühnův dětský sbor patří k nejvýznamnějším českým uměleckým kolektivům, známým po celém světě. Jeho kvality dokládají četná ocenění i oficiální pocty, jichž se tělesu dostalo, a také pozvání na prestižní scény, včetně milánské La Scaly či Carnegie Hall v New Yorku.

Koncerty turné Symphonica se uskuteční pod taktovkou dirigenta Martina Hyblera. Na všech třech místech se počítá se specifickým uspořádáním sezení pro daný prostor a pohodlí diváků. 

>>>Vstupenky lze zakoupit na místě i on-line<<<

Kačina – koncert Michala Hrůzy