Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Den bezpečnosti 2023

Termín konání: 18. 4. 2023, 7:00–12:00

Den bezpečnosti, Národní zemědělské muzeum Čáslav

Již 7. ročník akce Den bezpečnosti se bude letos konat dne 18. 4. 2023 od 7 do 12 hodin v areálu muzea zemědělské techniky v Čáslavi. Zvány jsou děti z mateřských škol, žáci škol základních, ale i rodiče s dětmi. Děti se budou moci seznámit s činností jednotlivých složek Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Zdravotnické záchranné služby a dalších organizací.

Těšte se na akční ukázky práce jednotlivých složek IZS na hlavní ploše v areálu muzea. Na dalších stanovištích uvidíte simulátor převrácení vozidla, ukázky činností dalších partnerů, prohlédnout si budete moci přistavenou techniku. V rámci akce budou zpřístupněny vybrané haly Národního zemědělského muzea.

Akce se koná za finanční podpory města Čáslav.

Partnery akce jsou: město Čáslav, Policie ČR, BESIP, Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje – Územní odbor Kutná Hora, Zdravotnická záchranná služba, Městská policie Čáslav, Oblastní spolek Českého červeného kříže Kutná Hora, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace, AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o., dopravní značení Asig s.r.o – Čáslav.

Den bezpečnosti, Národní zemědělské muzeum Čáslav