Muzeum zemědělské techniky – Čáslav

Flott Cascaders Team 9.10.2022

Termín konání: 9.10.2022, 16:00

Flott Cascaders Team 9.10.2022, NZM Čáslav

FLOTT CASCADERS TEAM – LEGENDY ČESKÉHO AUTOMOBILOVÉHO KASKADÉRSTVÍ
Flott Cascaders Team tu jsou již více než 25 let pod jednou značkou! Ale jejich začátky sahají mnohem dále. Víte, že tradice autorodea v Československu zanedlouho oslaví 50 let existence? A někteří členové Flott Cascaders Team u tohoto zrodu byli. Proto se na letošním turné můžete setkat s opravdovými legendami oboru. Ale aby to nebyla jenom nostalgie … Čeká na Vás jedinečná akce, která má co říci všem bez ohledu na věk!

 Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout.

Na co se můžete těšit? Nejen na klasické autorodeo se vším, co k němu patří, ale také na pyrotechnické efekty, silnou muziku, precizní jízdy po dvou kolech, synchronizované rychlé jízdy, drift a třeba i akrobacii na autech.
Součástí show je i odstřel jedoucího auta bazukou (připravované společností Flash Barrandov). Hladinu adrenalinu vám zvednou naši freestyle jezdci – Matěj Česák, Pavel Polášek nebo Callum Luxton, kteří skáčou pekelně dobře a rádi. Uvidíte celou plejádu skoků v mnoha variacích!
 

Flott Cascaders Team 9.10.2022, NZM Čáslav

 Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz.