Příměstské tábory na Kačině 2023

Příměstské tábory na Kačině 2021

Příměstský tábor na zámku? Proč ne! Tak trochu jiný příměstský tábor zve vaše děti na zámek Kačina. Užijí si spoustu legrace v zázemí zámku či zámeckém parku. Poznají nové kamarády a naučí se novým dovednostem. Seznámí se s životem na zámku a objeví krásy chráněné krajinné oblasti Kačina.

9 termínů, super zábava po celé léto

Věříme, že si z naší bohaté nabídky témat vyberete!

V ceně je zahrnuta plná penze, pitný režim, výlety, vstupné, materiály pro vyrábění, apod.

Co Vás jednotlivé týdny čeká?

Týden s  destrukčním deníkem – na začátku týdne dostanou děti speciální knihu „destrukční deník“ , kterou budou používat po celý týden. V knize najdou spoustu vtipných úkolů. Jistotou je, že kniha na konci týdne rozhodně nebude celá. 

Zálesák – každý zálesák dostane na začátku tábora maskáčové triko. Děti čeká bunkr v oboře, stopováni zvěře, používání dalekohledu apod. (občas budou ke svačině pečené brambory na ohni, občas k obědu překvapení z kotlíku…)

Nerf bitvy – každý den minimálně 2 NERF bitvy – nutná vlastní zbraň a 30 ks nábojů

To že vojsko okupovalo i Kačinu jistě víte. Tento týden děti čekají bitvy na označeném pozemku. Vyrábět se bude ochranný štít/ ochranná přilba apod.

Anglický tábor pro dobré angličtináře plus Helen Doron – tento týden je vhodný pro děti, které mají jednoho rodiče anglicky mluvícího, dále pro aktivní studenty Jazykové školy Helen Doron. V tomto týdnu na češtinu zapomeňte.

Záhady nejen kačinské - tento týden je určený pro děti od 6 ti do 13let. Každý den si budeme povídat o jedné světové záhadě a zkusíme přijít “na kloub” hodně velkým záhadám.  Kruhy v obilí - zábavnou formou si zkusíme vyšlapat kruh do trávy v zámecké oboře, Stěhování soch na Velikonočním ostrově - jak klatkami přestěhovat těžké břemeno, Stonehenge - povídání o tom proč se stavělo, symbolika kruhu apod. Budeme využívat zázemí zámku a hledat spojitost se světovými záhadami i záhadami, které se dějí přímo na Kačině.  

Pro milovníky koní a Hobby Horsing – Miluje Vaše dítě koně? Čeká ho výlet do Kladrub a na Statek Starý Kolín. Na Kačině nás navštíví i koníci. Ve volných chvílích se budeme věnovat Hobby Horsingu – parkurové jízdě na plyšovém koni. Budeme si o koních pořád povídat – tvořit obrázky s koňskou tématikou, odlévat ze sádry podkovy, které si potom namalujeme a ozdobíme pro štěstí.

Detektivní tábor pro kluky i holky – budeme řešit záhadu jako opravdoví detektivové… Trochu tajemné, ale hlavně zábavné dny čekají vaše dítka na detektivním táboru. 

Týden pro slečny (10 – 15 let) – vyrábění/móda/líčení/etiketa/oblékání – ušijeme si něco na sebe, uvaříme nebo upečeme svačinu pro ostatní. Naučíme se základy správného servírování, základy líčení a péče o pleť a vlasy, malování na obličej...Vysvětlíme si, co nám přináší i bere TIK TOK nebo jiné sociální sítě.

Princezny a rytíři určeno pro holčičky 6-10 let a kluky od 6 ti let. Každá malá slečna chce být princeznou, nosit krásné šatičky a mít se pohádkově. Chlapci zase sní o tom, jak se stanou rytíři. Tento týden se jim podaří. Naučí se, jaké vlastnosti musí mít správný rytíř, zacházet s mečem...

Vyrábění a hry- tento termín je zaměřený na vyrábění různých výrobků: výrobu bylinných čajů, výrobu mýdel, sádrových obrázků. Výrobu plyšáčka, malování plátěné tašky.

Další informace a přihlášku ke stažení naleznete níže na stránce.

Kontakt:

Své přihlášky zasílejte na e-mail: info.kacina@nzm.cz


Fotoalbum


Přihláška a pokyny ke stažení