Vzdělávání a zábava

Příměstské tábory na Kačině 2023

Příměstské tábory na Kačině 2023

Příměstský tábor na zámku? Proč ne! Tak trochu jiný příměstský tábor zve vaše děti na zámek Kačina. Plno zábavy a legrace s novými kamarády v krásných prostorách kačinského parku či v zázemí zámku umožní dětem zažít Kačinu jinak než běžnému návštěvníku. Jednotlivé tématické turnusy zaujmou pestrostí programu i svým zaměřením. 

6 termínů a na každém super zábava!


červenec

10.–14. 7.

Nerf I - kluci 6-12 - 2.990,- Kč - OBSAZENO

Koníci - holky 6-12 - 3.690,- Kč - OBSAZENO

17.–21. 7.

Nerf II - Kluci 6 – 10 let - 2.990,- Kč - OBSAZENO

24.–28. 7.

Princezny - Holky 6 – 10 let - 3.290,- Kč - VOLNÁ MÍSTA

Nerf III - Kluci 6 – 12 let - 2.990,- Kč - VOLNÁ MÍSTA

srpen

7.–11. 8.

 Škola čar a kouzel - Kluci i holky 6 – 12 let - 3.290,- Kč - 1. skupina - OBSAZENO

Škola čar a kouzel - Kluci i holky 6 – 12 let - 3.290,- Kč - 2. skupina - VOLNÁ MÍSTA

14.–18. 8.

 Cesta kolem světa -  Kluci i holky 6-12 let - 2.990,- Kč - VOLNÁ MÍSTA

 Pokémoni - Kluci i holky 7 – 12 let - 3.290,- Kč - OBSAZENO

21.–25. 8.

Šikovné ručičky - Holky 6 – 12 let - 3.290,- Kč - VOLNÁ MÍSTA

Bláznivý týden - Kluci i holky 6 – 12 let 2.990,- Kč - OBSAZENO

V ceně je zahrnuta plná penze, pitný režim, výlety, vstupné, materiály pro vyrábění apod.


 Koníci

Tento tábor je vhodný pro milovníky koní. Podíváme se za koníky do Kladrub a na Statek Starý Kolín. Povozíme se na konících. Ve volných chvílích se budeme věnovat Hobby Horsingu – parkurové jízdě na koni, kterého si vyrobíme. Budeme si o koních neustále povídat, tvořit obrázky s tématikou koní a jednorožců, odlévat ze sádry podkovy, které si potom namalujeme a ozdobíme pro štěstí. Jeden z trojice nejoblíbenějších témat loňských táborů na Kačině.

Vhodné: spíše pro holčičky 6–12 let

 Princezny

Každá malá slečna chce být princeznou, nosit krásné šatičky a mít se pohádkově. Podíváme se, jak se žilo na zámku, oblékneme dobové kostýmy, ozdobíme se korunkami. Kromě čajových dýchánků nás čeká i vyrábění, trocha pohybu a malé rytířské dobrodružství.

Vhodné: spíše menší holčičky 6–10 let

 Nerf bitvy

Jeden z trojice nejoblíbenějších témat loňských táborů na Kačině. Pro děti, co mají rády pohyb a chvíli neposedí. Každý den nás čekají minimálně dvě Nerf bitvy. Vyrobíme si ochranný štít i vlajku týmu. Na tento tábor je nutná vlastní NERF zbraň a 30 ks nábojů.

Vhodné: spíše pro kluky 6–12 let

 Šikovné ručičky

Pro všechny, které baví tvořit. Vyzkoušíme si tvoření různými technikami a odlišnými materiály. Loni jsme mimo jiné vyráběli bylinné čaje, kouzelné hůlky, sponky do vlasů, náramky, malovali na obličej, sádrovali. Něco z toho zopakujeme i letos a navíc připravujeme i nová vyrábění.

Vhodné: spíše pro holky 6–12 let

 Pokémoni

Pro ty, kteří neodloží telefon z ruky. Oblíbená mobilní hra Pokémon GO jinak. Modrý, červený a žlutý tým. Chyť si na živo Pikachu, Eevee, Gyarados, Mewtwo nebo Dragonite. Nachodíme si buddy candy a vychodíme vajíčka. Naučíme se házet curveball ve hře i naživo. Možná se nám poštěstí i Legendary raid. Dozvíme se novinky a taháky ke hře Pokémon Go, ale zároveň si hru převedeme i mimo telefon. Budeme se formou této hry motivovat k pohybu. Jediný týden, na který je vhodné si brát s sebou mobil. Loni se nám sešla super parta nadšenců, a vytvořila se kamarádství, která přetrvala dodnes. Jestli tě tahle hra baví, přihlaš se letos i ty. K tomuto tématu je třeba mít telefon s nainstalovanou hrou Pokemon Go a data.

Vhodné: pro kluky i holky 7–12 let

 Bláznivý týden

Tenhle tábor jsme si loni parádně užili, a proto jsme ho zařadili i letos. Poslední týden prázdnin, poslední možnost se pořádně vyřádit a doslova vyblbnout. Od tohoto týdne nečekejte žádné vzdělávání. Budeme dělat jednu hloupost za druhou. Chodit po laně, jíst polévku vidličkou, hrát vybíjenou s míčem nadměrných rozměrů, zpívat ve stoji na hlavě a další a další blázniviny. Pro všechny, kteří ještě nejsou připraveni na konec prázdnin a zasednutí do lavic.

Vhodné: pro kluky i holky 6–12 let

NOVINKY LÉTO 2023:

 Cesta kolem světa

Pro všechny odvážné cestovatele, kteří se nebojí objevit a prozkoumat různé kouty celého světa. Každý den navštívíme jiný světadíl. Prozkoumáme jeho historii, zvyky, tradice a některé z nich si i vyzkoušíme. Potkáme přátele z jiných zemí, např. Eskymáky a Indiány. Nebudou chybět zkoušky odvahy, tvořivé činnosti a soutěže!

Vhodné: pro kluky i holky 6–12 let

 Říše snů a pohádek

Připomeneme si oblíbené dětské pohádky. Každý den vstoupíme do jiné pohádky, zahrajeme si tematické soutěže, budeme číst, vyrábět a zakončíme to rejem masek a hledáním kouzelného pokladu.

Vhodné: pro kluky i holky 6–12 let

 Škola čar a kouzel

Na týden se proměníme v kouzelníky. Vyrobíme si kouzelné předměty, naučíme se kouzla, uvaříme čarovný lektvar. Čeká nás také bojovka v začarovaném zámku. Tento tábor je obměnou oblíbeného tábora z loňského roku (Harry Potter) s novým dobrodružstvím.

Vhodné: pro kluky i holky 6–12 let

Další informace:

Program je orientační, rozložení aktivit se odvíjí od počasí v daný týden, zájmu dětí a věku skupiny. Kapacita oddílu: cca 20 dětí. Vešketré potřebné informace naleznete v pokynech a přihlášce.

Řádně vyplněnou a podepsanou přihlášku můžete: oskenovat a elektronicky zaslat na adresu: taborynakacine@centrum.cz nebo každé úterý mezi 9:00 a 9:15 donést na adresu Václavské náměstí 275/4, Kutná Hora – Školička HAFÍK, vstup ze dvora


Kačina - Příměstské tábory 2023