Vzdělávání a zábava

Lektorské programy

Nabídka pro školní rok 2023/2024

Lektorské programy Národního zemědělského muzea jsou určeny pro děti od předškolního věku až po žáky SŠ. Zveme i jakékoliv skupiny dětí z táborů, příměstských táborů a jiných komunit.

Rezervace programu je možná přes online formulář u každého programu. Pokud od nás neobdržíte e-mailem potvrzení Vaší rezervace do 24 hodin, zkontrolujte spam i hromadnou poštu, následně nás prosím kontaktujte e-mailem na lektor@nzm.cz. V případě dotazů volejte na tel. číslo +420 770 155 512.

 Nově se rezervujte online i na tematická dopoledne pro školní skupiny. Jde o jednorázové akce, které nabízíme pouze jednou za rok a to na jedno až dvě dopoledne. Naleznete je v nabídce mezi lektorskými programi, nebo souhrnně na stránce Tematická dopoledne.

Pokud váš počet žáků překračuje uvedené maximum, rozdělte prosím třídu na dvě skupiny (platíte za žáka, ne za program), anebo předem telefonicky kontaktujte lektora.

Do muzea dorazte s předstihem min. 10 minut.

Při zpoždění větším než 30 minut se vám lektor kvůli navazujícím programům nebude moci věnovat. Jako náhradní řešení v těchto případech nabízíme samoobslužné pracovní listy (za program neplatíte).

Po celou dobu pobytu v muzeu nese za žáky odpovědnost pedagogický doprovod.

Nemůžete se lektorům dovolat? Nejspíš jsou všichni vytíženi. Zkuste to později nebo volejte na pokladnu muzea, tel. +420 720 949 282. Děkujeme za pochopení.